Zrcátka

Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Zrcátka

Příspěvek od OTIS »

Mexican píše: pát 11. kvě 2018 7:12:05 tak som premyslal nad novym setom od vicma
Už jsem si objednal origo, tak ti je možu nabídnout se slevou - jsou zánovní.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcátka

Příspěvek od Mexican »

okay, tak to skusim. teraz sme trochu na cestach (pobaltie), napisem ti buduci tyzden spravu a mozme sa v Brne stretnut.. snad budu sluzit, dialnicou skoro nejazdim a po okreskach tak ako s platom vajec v zadnom kufri ;)
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Zrcátka

Příspěvek od kozoroh1 »

Tak jsem si dnes na to dal pozor. Obě zrcátka mám Vicma. Je fakt, že jsem je nekupoval spolu. A teď to co jsem vypozoroval. Nevím jestli je to řidítky, ale... levé zrcátko se ani nehne. A to v žádných otáčkách ani v žádné rychlosti. Je teda fakt, že víc než 160 jsem nejel. Pravé zrcátko bych dal za pravdu Otisovi, při otáčkách nad 4,5tis. se rozvibruje. Není to tak, že by obraz byl absolutně nečitelný, ale úplně ostrý není. Je fakt, že abych to poznal, musel jsem se na to soustředit. Kdyby to tu Otis nepsal, tak bych si toho rozhodně nevšiml. Anebo by mi to z Jawek přišlo úplně normální. Takže otázka zní. Proč je levá strana klidnější než ta pravá? Nebo je to jiná serie a jsou lepší či horší zrcátka. Co se týče jak jdou ztuha atd., žádný rozdíl mezi nimi jsem nepostřehl.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Zrcátka

Příspěvek od Koudy01 »

Mam obe zrcatka origo a pravy se mi taky trepe znatelne vic jak levy. Videt v nem, ale jde. Asi se do tezsi brzdove pumpy prenasi vic vibraci nez do lehci packy spojky.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcátka

Příspěvek od Mexican »

dikec OTISovi za tie zrkadla, vcera som ich namontoval a dneska vyzkusal (asi 30km)
lave je uplne rovnake vo vsetkych rezimoch ako original
prave sa trochu chveje (okolo studeneho volnobehu, pripadne pri akceleracii) ale pri beznej jazde 90tach/sestka okolo 4000 otacok to je v pohode. Ja som v zasade rad, ze mi to prave zrkadlo nepada a ze sli nastavit suprovo. Ako bonu vidim to, ze pri maximalnom rejdu mi po zvyseni riaditok neudieraju do cestovneho plexi co mam. takze to zhrniem - zrkadla od Vicmi maju pre mna vyrazne viac plusov ako minusov
Odpovědět