Dovolená od 25.srpna

Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

Ahoj všichni. Poslední týden v srpn/u mám dovču a rád bych někam vyjel, ale nechci sám. Tímto bych rád oslovil ty, kdo v tomto termínu plánují nějaký vícedenní výlet a skousli by ještě jednoho nekonfliktního člověka do party. Kdyby se nakonec nikdo nenašel, asi bych jel sám, podívat se do Polska k Baltu. A prosím - odpovědi jenom k tomuto tématu.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 979
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od OTIS »

Kdybys vymyslel akci někam do hor, tak bych pouvažoval... Ale tak na 4-5 dní, na týden se neurvu.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi Kamile. Přidal bych se. Jako na Slovensku. Dva, tři dny. Jestli ti to neva. Ahoi. Těším se
Kdybys chtěl náhodou nahoru, k Baltu, dám ti celý tyden.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

OTIS píše: pát 03. srp 2018 11:06:22 Kdybys vymyslel akci někam do hor, tak bych pouvažoval... Ale tak na 4-5 dní, na týden se neurvu.
No celý týden taky nedám. Ve středu nebo čtvrtek už bych chtěl být v Říčanech u Prahy u švagra, chce se trochu povozit. Mě to vycházelo, že bych první den dal doSviebodzinu, kde je největší socha krista na světě. Je to kousek za Zielonou Gorou. Druhý den Svinoústí u Baltu a potom zpět třeba po Německu. Nějak teď nevím jestli se hranice Polsko-Německo táhnou nějakými horami. Krista bych rád navštívil. Na Baltu netrvám, to by pro mne mohl být cíl příště, třeba na Německé straně. Jinak Česko-Polské hranice jsou celé v horách, a to by bylo taky dobré. Samozřejmě patřím k těm kteří chtějí něco poznat a vidět, s denním nájezdem do cca 300km, žádné štvaní se někam.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

eMnatřetí píše: pát 03. srp 2018 13:39:06 Ahoi Kamile. Přidal bych se. Jako na Slovensku. Dva, tři dny. Jestli ti to neva. Ahoi. Těším se
Kdybys chtěl náhodou nahoru, k Baltu, dám ti celý tyden.

Čauky Dane, Otis reagoval první, tak jsem tam popsal jak to mám s časem, a v tom případě by byl Balt opravdu na otočku. Necháme si ho na jindy. Jinak za mne, příští rok opět Slovensko, tentokrát hory a jeskyně.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 979
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od OTIS »

Může to být zajímavé, ale minulý měsíc sem si užil dovolenou v rovinatých krajinách, stejně tak Německa... Takže teď bych rád někam do kopců a třeba i někde vyšlápnout. Třeba sem https://www.stream.cz/vyletak/10009776- ... aloskalsko - to mělo být původně na programu XXV. srazu a od té doby to mám v hlavě...
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od eMnatřetí »

Jedu
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od Koudy01 »

Polsko nemecka hranice je sama dirava dedina a kde neni dedina tak milion kamionu (polska strana).
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od eMnatřetí »

Děkuju za doporučení, pane chytrý. Omlouvám se tímto Kamilovi, že mu dělám tiskového. Jestli máš takové zkušenosti, měj si je. Jelikož, ač jsme se už potkali, tě stále považuji za polovičního virtuála, rád si to osaham vlastnoručně. V reálu. Mam pocit, že moje hodnocení pak bude poněkud jiné. Promiň, Kamile, ze ti tu plevelim.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od Koudy01 »

Ze ja neco pisu....jedte polskou stranou kolem hranic s Nemeckem. Je to tam bozi. Nejezdi se tam po kostkach, necekaji vsude policajti a na hlavnejsich silnicich to neni kamion za kamionem. Proste paradni svezeni. Doporucuju vsemi deseti. Supr cesta, kde se vyplati stravit vydrenou dovolenou ;-)

PS: I kdybyste tam motorky prevalcovany kamionem museli tlacit a tahat z krateru, je mi jasne, ze tvoje hodnoceni bude naprosto opacne tomu memu :-)
Odpovědět