Dovolená od 25.srpna

Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

KaBl58 píše: ned 12. srp 2018 12:54:54
OTIS píše: ned 12. srp 2018 12:03:41 Zkus ještě promyslet variantu 31.8. -příjezd do kempu, sobota ten skalní labyrint (dle času pak třeba i vyjížďka) a neděla odjezd k domovu. Ozvu se v týdnu.
Proberu s drahou polovičkou. Mě by to problém nedělalo, ale nepředloženě jsem slíbil, že pro ni a děti od švagrové přijedu ten víkend do Říčan a odvezu je domů z prázdnin. Dám vědět.
Takže drahá polovička mi připomněla, že ten víkend mám seminář a přezkoušení rozhodčích v Plzni. Takže ten víkend pro mne nee, ale nedělej si hlavu, udělej to pro ostatní a když tak zavolej.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od OTIS »

Po zkušenostech s minisrazy se už na ostatní moc nespoléhám. Bral sem to tak, kdyby to šlo v rámci víkendu... Takže za této situace bych to viděl na přejezd do kempu v sobotu 25.8. a neděla labyrint. Prohlídka není na celý den, případně není problém návrat ještě toho dne. Ale určitě si budu domlouvat minimálně na pondělí dovolenou.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

OTIS píše: ned 12. srp 2018 19:42:38 Po zkušenostech s minisrazy se už na ostatní moc nespoléhám. Bral sem to tak, kdyby to šlo v rámci víkendu... Takže za této situace bych to viděl na přejezd do kempu v sobotu 25.8. a neděla labyrint. Prohlídka není na celý den, případně není problém návrat ještě toho dne. Ale určitě si budu domlouvat minimálně na pondělí dovolenou.

No mne ještě napadlo, že bych vyrazil ještě v pátek po práci, jenže nevím v kolik skončím. To může být v 17:00 zrovna tak ve 21:00 a na noc se mi moc nechce. Jinak mapa mi ukázala cca 260 km, to by šlo v sobotu za dopoledne. Zavolej prodiskutíme.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

Tako bohužel Otisovi nevyšli v práci vstříc a nedali mu volno. Někdo další kdo má poslední týden v srpnu volno ?
Dane dáme když tak to Polsko ?
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od eMnatřetí »

Kamile, sorry. Přihlásil jsem se na jinou akci. Vikend na kole na vysočině. Na hrazi prituhuje, prace se valí jak tsunami. Možná, že i ten víkend bude v ohrožení. Teď fakt nevím. Leda, že by řádně zachcalo.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

eMnatřetí píše: stř 15. srp 2018 21:07:49 Kamile, sorry. Přihlásil jsem se na jinou akci. Vikend na kole na vysočině. Na hrazi prituhuje, prace se valí jak tsunami. Možná, že i ten víkend bude v ohrožení. Teď fakt nevím. Leda, že by řádně zachcalo.

Ok nic se neděje, někdy přííííííííííííííííštěěěěěěěěěěěě.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená od 25.srpna

Příspěvek od KaBl58 »

KaBl58 píše: pát 03. srp 2018 9:19:24 Ahoj všichni. Poslední týden v srpn/u mám dovču a rád bych někam vyjel, ale nechci sám. Tímto bych rád oslovil ty, kdo v tomto termínu plánují nějaký vícedenní výlet a skousli by ještě jednoho nekonfliktního člověka do party. Kdyby se nakonec nikdo nenašel, asi bych jel sám, podívat se do Polska k Baltu. A prosím - odpovědi jenom k tomuto tématu.
Zdravím všechny, nakonec jsem jel sám. Po Německé straně nahoru. Zde mi vadily opravy silnic asfaltovým postřikem s následným zasypáním drtí a každou chvíli stromořadí, kde byla omezená rychlost na 70-80km/hod.
V Baltu jsem jenom smočil nohy. Ne kvůli teplotě, ale někdo se tam utopil, a když jsem přicházel k pláži, tak už tam létala helikoptéra a záchranáři na moři, a byl zakázán vstup. Byl jsem tam asi hodinu a šel jsem zpátky do kempu.
Polsko cesty ?! :-( Mimo mezinárodní a dálnici, tankodrom. Ze Swinoústí jsem nechtěl po dálnici, vydržel jsem to cca 15 km. Bylo mi líto XJ a jel bych asi ještě dnes. Ve finále to byla asi mezinárodní silnice, protože značený jako dálnice to nebylo. Zastávka ve Swiebodzinu a do Čech.
Celkem najeto 1680 km.
Fotky zde https://www.facebook.com/kamil.blazek.9 ... IM6G7EYgTA
Odpovědět